Sürücü Kursu Sınav Tarihleri

sınar sürücü kursu Sürücü Kursumuza en az II. Kademe Belgesi veya İlköğretim diploması olan 09 Temmuz 2004 tarihinde ve öncesinde doğmuş olan herkes kaydını yaptırabilir. Dönem kayıtlarımız her ayın 10' una kadar devam etmektedir. 50 sorudan en az 35 doğru soru yapan veya 70 ve üzeri puan alan kursiyerler, sonrasında Uygulama (Direksiyon) Sınavına girmeye hak kazanırlar.

Bu dönem Temmuz 2022 gruplarımıza kayıt almaktayız. 09 Temmuz 2004 tarihinde ve öncesinde doğmuş olanlar 13 Temmuz 2022 tarihine kadar Kursumuza kaydını yaptırabilirler. Osmanlı Mah. Kova Sok. No: 7/A SİNCAN/ANKARA adresinde bulunan E-SINAV MERKEZİNDE Motorlu Taşıt Sürücüleri Teorik Sınavı elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Sınav ücretleri Ziraat, Halkbank ve Vakıflar bankalarına yatırılmaktadır. Ayrıca https://odeme.meb.gov.tr internet adresinden kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Sınavda başarılı olan kursiyerlerimiz Direksiyon Sınavına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün açıkladığı tarihlerde gireceklerdir.

Temmuz dönemine kayıtlı kursiyerlerimiz tahminen Temmuz ayının sonunda yada Ağustos ayının başında ELEKTRONİK SINAV (e-sınav) gireceklerdir. Sınav sonucunda başarılı olan kursiyerlerimiz Ağustos, Eylül, Ekim aylarında yapılacak olan direksiyon sınavına girerek ehliyet sahibi olabileceklerdir. Elektronik sınav tarihleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onay verdikten sonra kesinleşir.
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZLERİ KURS MERKEZİMİZE BEKLİYORUZ.

   

DİREKSİYON SINAV TARİHLERİ
SIRA NO
SINAV TARİHLERİ

TEMMUZ AYI DİREKSİYON SINAV TARİHLERİ
 1. GÜN ------- Cumartesi
 2. GÜN 24.07.2022 Pazar
 3. GÜN 30.07.2022 Cumartesi 
 4. GÜN 31.07.2022 Pazar 
 5. GÜN ------- Pazar